Обрати сімейного лікаря

Участь у семінарі-нараді з питань трудового законодавства

У Сумській районній державній адміністрації 20 лютого 2018 року проведено семінар-нараду з роботодавцями району з питань додержання трудового законодавства. Організаційне забезпечення заходу здійснено управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації.

На порядку денному семінар-наради розглянуто чотири питання. Про зміни в чинному законодавстві про працю щодо контролю за додержанням трудового законодавства учасників засідання інформували головні державні інспектори відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Сумській області Корсунов О.М. та Гришина Ю.О. Начальник відділу з питань експертизи умов праці Управління Держпраці у Сумській області Закорко С.М. надала роз’яснення присутнім про вимоги чинного законодавства з питань  соціального захисту працюючих у несприятливих та важких умовах праці.

З питання «Про здійснення соціального діалогу на локальному рівні. Укладення колективних договорів і угод, повідомна їх реєстрація» інформувала начальник відділу соціально-трудових відносин, зайнятості населення та політики оплати праці Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації Левченко О.В.

Власенко С.П. – завідувача відділу правової роботи Сумської обласної ради професійних спілок інформувала з питання «Роль профспілок у трудовому колективі».

У семінар-нараді прийняли участь 85 представників підприємств, установ, організацій Сумського та Краснопільського районів серед яких були присутні працівники КЗ «КРЦПМСД». Слухачі отримали змістовні відповіді на питання, які їх цікавили.

Джерело: Сумська районна державна адміністрація