Обрати сімейного лікаря

Робоча зустріч голови Краснопільської селищної ради з лікарями КНП Краснопільського РЦПМСД

13.07.2018 року відбулася зустріч Ю.А. Яремчука голови Краснопільської селищної ради з лікарями КНП Краснопільського РЦПМСД, які обслуговують населення Краснопільської селищної ради.

На зустрічі були обговоренні питання реформування первинної ланки та проблемні питання, які виникли в ході реформування а саме:

  • Забеспечення компютерною технікою, доступом до мережі Інтернет кожного лікаря первинної ланки.

  • Привести матеріально–технічний стан закладів первинної ланки у відповідність до табелю технічного оснащення.

Ю.А. Яремчук висловив готовність допомогти фінансово в реалізації державної політики в галузі охорони здоров’я та поділився досвідом сусідньої країни Польщі, де був не так давно у відрядженні. Висловив бажання при впровадженні реформи рівнятися на кращих, щоб реформа принесла позитивний результат, як для медичних працівників так і для кожного громадянина.

Також Ю.А. Яремчук привітав молодих спеціалістів сімейних лікарів, які висловили бажання працювати в сільській місцевості, а саме Жаботинського Святослава Юрійовича сімейного лікаря АЗПСМ с. Осоївка та Васюк Ірину Сергіївну сімейного лікаря АЗПСМ с. Чернеччина.

Першочергова задача лікарів і всього медичного персоналу полягає у активному заключенні декларацій. На сьогоднішній день заключено 6957 декларацій, що складає 31,5%.

Головний лікар Масалітіна В.М.