Обрати сімейного лікаря

Краснопільський КНП ЦПМСД отримав автомобіль для медичного обслуговування

Краснопільський КНП ЦПМСД отримав автомобіль для медичного обслуговування жителів громади в сільській місцевості

В рамках програми Президента України ” Доступна медицина” Краснопільський ЦПМСД отримав автомобіль для медичного обслуговування жителів громади в сільській місцевості . Отримання автомобіля важливий крок в забезпеченні доступною медичною допомогою населення громади.

Для 13 сільських амбулаторій, які будуються наразі в області, за державні кошти придбано 13 нових повнопривідних автомобілів загальною вартістю 6 млн. 266 тисяч гривень.

Як повідомив голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО під час  вручення ключів від автівок головам районів, громад та сімейним лікарям, для Сумської області на 2018 – 2019 роки передбачено 158 млн. гривень для реформування первинної ланки медицини.

Головний лікар Краснопільського центру первинної медико-санітарної допомоги Валентина МАСАЛІТІНА розповіла, що Угроїдська амбулаторія обслуговує 3000 населення. Є віддалені села, до яких лікарю дістатися дуже складно, тому автомобіль дуже потрібен. Наразі в с. Угроїди будується нова амбулаторія, уже закладений фундамент. Тож частина жителів Краснопільської ОТГ з нетерпінням очікує на нову якість медичних послуг у новій сучасній амбулаторії.