Обрати сімейного лікаря

Візит представників Сумського “Центру розвитку місцевого самоврядування” до Краснопільської ОТГ

У ході візиту до Краснопільської ОТГ, представники Сумського “Центру розвитку місцевого самоврядування”, що створений в рамках Програми “U-LEAD з Європою” та за підтримки Мінрегіону України відвідали Краснопільський районний ЦПМСД. 

Цей медичний заклад поки ще не переданий до комунальної власності Краснопільської ОТГ, але питання прийняття первинної ланки медичної допомоги наразі серйозно розглядається керівництвом громади. Радник з юридичних питань Сумського “Центру розвитку місцевого самоврядування” Марина Лобова та секретар селищної ради Ірина Юхта обговорили можливі моделі подальшого фінансування та обслуговування мешканців району ЦПМСД у разі його прийняття до комунальної власності об’єднаної громади, у тому числі із застосуванням механізму міжмуніципального співробітництва. 

На сьогодні лікарями КНП укладено близько 66% декларацій з пацієнтами. Деякі з них досягли вже максимально можливої кількості підписаних пацієнтів, але фінансування з НСЗУ поки що не отримано. Приємно, що у головного лікаря Валя Масалитина є бачення подальшого розвитку ЦПМСД. Не зайвою у цьому процесі буде й підтримка місцевої влади.